Kasapoğlu 6 Gulet

Fuel Inclusive
Limited Air Condition Usage
50% Prepayment
Cancellation Policy Strict
Service Type
Crewed Boat
Boat Type
Sailboat
How Many?
8 Person
Language
EN, TR, IND
Measure
21 Meter

Sailboat Hosted Bekir Alp Yıldız

With Skipper

Book this boat with or without a professional captain.

Fuel Excluded

Fuel is exluded in the price and will be handled upon check-out between yourself and the host

Minimum Rental Period & Check-in Dates

Minimum rental period & check-in and check-out time may change depending on the dates. Select a date to see the conditions. This boat is offered for a minimum stay of 1 nights. The boat can also be chartered for full day without overnight stay during off-season or last minute (14 days before check-in). Click to view off-season dates.

Cancellation Policy

Free cancellation before 17 June.

About

Kasapoğlu 6 Gulet ; 2022 yılında inşaası tamamlanan ve suya inen 4 kabinli deluxe guletimiz Fethiye Liman'dan hareketle Göcek Koyları'nda siz mavi tur severlere hizmet vermektedir. Muhteşem koyları ve büyüleyici bakir doğası ile dünyanın en gözde tatil beldelerinden biri olan Fethiye Göcek Bölgesi son yıllarda popüler bir bölge haline gelmiştir. Lüks Gulet sınıfındaki Kasapoğlu 6 Gulet toplamda 2 adet double kabin, 2 adet master kabin ve 4 banyoya sahiptir. Master kabinlerde oturma grubu, makyaj masası, ışıklı gardrop ve bütün banyolarda fön makinası mevcuttur. 8 kişi konaklama kapasitesine sahip Kasapoğlu 6 Gulet de haftalık kiralama zorunluluğu vardır. Mayıs ve ekim düşük sezon aylarında minimum 3 gece ve üzeri kiralama yapabiliyorsunuz. Teknemize girişler cumartesi 14:00 , çıkışlar bir sonraki cumartesi sabahı 09:30 da yapılır. Tam boy 21 metre ve eni 6,5 metredir. Teknemizde 1 adet kaptan,1 adet aşçı ve 1 gemici olmak üzere 3 personel bulunmaktadır. Kasapoğlu 6 gulet teknemizde Klima, Wi-fi,TV,padlleboard,kano, su oyuncakları, jeneratör,su sporları,buz makinası,filtre kahve ve türk kahvesi makinası gibi donanımlar mevcut olup mavi yolculuk tekne tatiliniz için her detay düşünülmüştür. Tekne tatili öncesinde tekne aşçımız size ulaşarak alışveriş listenizi birlikte planlamaktadır. Dilerseniz yiyecek malzemelerinizi kendiniz temin edebilirsiniz, ya da tekne ekibimiz sizin adınıza temin edebilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler, Kaptan ve personel hizmetleri, Liman Çıkış masrafları (Transitlog), Çıkıştaki son temizlik ücreti, Kalkış liman bölgesi ve rota dahilindeki yakıt masrafları, Klima olan teknelerde sınırlı klima kullanımı, Nevresim takımları ve birer adet havlu, Tekne suyu kullanımı. Ücretli Hizmetler, Misafirlerin yiyecek, içecek ve gıda malzemeleri, Rota dışı güzergahlarda(Uzak Rotada) yakıt masrafı, Özel liman ve marina yanaşma ücretleri (Talep edilmesi durumunda), Türk suları dışındaki liman ve gümrük ücretleri, Motorlu su sporları araç yakıtı, Mürettebatın bahşişi, Ulaşım ve transfer ücretleri.

get help from lori
Hi, I’m Lori
Ask for a personalised quote.
Number of People?
How many guests will be on board
Number of Guests (including Kids)
1
Routes (1 Alternatives)

Pick the route you are looking to visit and eliminate uncertainties and possible hidden costs. If you would prefer to leave it to later or discuss with host about the route you can select ‘Flexible Route’ below.

Flexible
Inclusive in the price
This is the route option that doesn't follow any custom stops and it is default option for this boat.
Amenities on Board
Entertainment on Board
Outside Speaker, Inside Speaker, TV
Navigation
Autopilot
Comfort on Board
Ice Machine, Air Conditioning, Coffee Machine, Power Generator, Solar Panels
Features
Boat Type: Sailboat
Brand: Other
Sub Boat type: Gulet
Year: 2021
Model: UNKNOWN
Boarding Capacity: 8
Year of Refit: 2022
Lenght: 21
Cabin: 4
Beam: 6.5
Got a question?

Our holiday experts are here seven days a week to help you.

Owner Bekir Alp Yıldız

Joined in Feb 2024
No Review Yet
Listing: 92

Language: English, Türkçe, Indonesian
Location

Fethiye , Muğla , Turkey

Google Maps is loading
Good to know
nightly price
19 Apr - 22 Apr

You don’t get charged before your booking request is accepted.

Prepayment
Price Match Guarantee. We match any competitors rental price for this boat as long as its listed on our platform with guarantied free cancellation.
ID: 16969