Carmina 1 Motoryat

Fuel Inclusive
Limited Air Condition Usage
50% Prepayment
Cancellation Policy Strict
Service Type
Crewed Boat
Boat Type
Motor Boat
How Many?
6 Person
Locality
göcek
Language
EN, TR, IND
Measure
22.5 Meter

Motor Boat Hosted Bekir Alp Yıldız

With Skipper

Book this boat with or without a professional captain.

Fuel Excluded

Fuel is exluded in the price and will be handled upon check-out between yourself and the host

Minimum Rental Period & Check-in Dates

Minimum rental period & check-in and check-out time may change depending on the dates. Select a date to see the conditions. This boat is offered for a minimum stay of 1 nights. The boat can also be chartered for full day without overnight stay during off-season or last minute (14 days before check-in). Click to view off-season dates.

Cancellation Policy

Free cancellation before 13 June.

About

Azimut 62 marka Carmina 1 Motoryat ; 2010 model olup ,2022 yılında komple yenilenmiştir.22,5 metre boy ve 5 metre ene sahiptir. Teknemizde 1 adet master kabin,1 adet twin ve 1 adet double kabin olmak üzere toplamda 3 kabin bulunmaktadır. Toplamda 3 adet kabini ve 3 adet banyosu bulunan motoryat, maksimum 6 kişiye kadar yat kiralama hizmeti sunmaktadır. Göcek Limanı'na kayıtlı olup, Göcek Bölgesi'ndeki koylarda misafirlerimize tekne kiralama imkanı sağlamaktadır.2 x 1000 Hp man Ana Makinesi mevcutdur.3 profesyonel mürettebatı ile siz değerli misafirlerimize Göcek koylarında konaklamalı olarak hizmet vermektedir.Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam donanımlı mutfak, açık ve kapalı yemek yeme alanları , dinlenme alanları, ve Amerikan bar mevcuttur. Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız maksimum 23 knot deniz miline erişmektedir.Carmina 1 motoryat da klima,wifi,jeneratör,kano,su yapıcı,2 adet TV,fırın,buzdolabı,derin dondurucu,mikrodalga,saç kurutma makinesi,buz makinesi mevcut olup mavi yolculuk tekne tatiliniz için her detay düşünülmüştür.Tekne tatili öncesinde tekne aşçımız size ulaşarak alışveriş listenizi birlikte planlamaktadır.Dilerseniz yiyecek içecek malzemelerinizi kendiniz temin edebilirsiniz, ya da tekne ekibimiz sizin adınıza temin edebilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler, Kaptan ve personel hizmetleri, Liman Çıkış masrafları (Transitlog), Çıkıştaki son temizlik ücreti, Kalkış liman bölgesi ve rota dahilindeki yakıt masrafları, Klima olan teknelerde sınırlı klima kullanımı, Nevresim takımları ve birer adet havlu, Tekne suyu kullanımı. Ücretli Hizmetler, Misafirlerin yiyecek, içecek ve gıda malzemeleri, Rota dışı güzergahlarda(Uzak Rotada) yakıt masrafı, Özel liman ve marina yanaşma ücretleri (Talep edilmesi durumunda), Türk suları dışındaki liman ve gümrük ücretleri, Motorlu su sporları araç yakıtı, Mürettebatın bahşişi, Ulaşım ve transfer ücretleri.

get help from lori
Hi, I’m Lori
Ask for a personalised quote.
Number of People?
How many guests will be on board
Number of Guests (including Kids)
1
Routes (1 Alternatives)

Pick the route you are looking to visit and eliminate uncertainties and possible hidden costs. If you would prefer to leave it to later or discuss with host about the route you can select ‘Flexible Route’ below.

Flexible
Inclusive in the price
This is the route option that doesn't follow any custom stops and it is default option for this boat.
Amenities on Board
Entertainment on Board
Outside Speaker, Inside Speaker, TV
Navigation
Bow Thruster
Comfort on Board
Water Purification System, Microwave, Oven, Ice Machine, Refrigerator, Solar Panels, Hair Dryer
Features
Boat Type: Motor Boat
Brand: Azimut Yachts
Sub Boat type: Other
Year: 2010
Model: AZIMUT 62 S
Boarding Capacity: 6
Year of Refit: 2022
Lenght: 22.5
Cabin: 3
Beam: 5
Got a question?

Our holiday experts are here seven days a week to help you.

Owner Bekir Alp Yıldız

Joined in Feb 2024
No Review Yet
Listing: 92

Language: English, Türkçe, Indonesian
Location

Fethiye , Muğla

Google Maps is loading
Good to know
nightly price
15 Apr - 16 Apr

You don’t get charged before your booking request is accepted.

Prepayment
Price Match Guarantee. We match any competitors rental price for this boat as long as its listed on our platform with guarantied free cancellation.
ID: 16992