Poseidon Motoryat

Fuel Inclusive
Limited Air Condition Usage
50% Prepayment
Cancellation Policy Strict
Service Type
Crewed Boat
Boat Type
Motor Boat
How Many?
8 Person
Locality
FETHİYE
Language
EN, TR, IND
Measure
26 Meter

Motor Boat Hosted Bekir Alp Yıldız

With Skipper

Book this boat with or without a professional captain.

Fuel Excluded

Fuel is exluded in the price and will be handled upon check-out between yourself and the host

Minimum Rental Period & Check-in Dates

Minimum rental period & check-in and check-out time may change depending on the dates. Select a date to see the conditions. This boat is offered for a minimum stay of 1 nights. The boat can also be chartered for full day without overnight stay during off-season or last minute (14 days before check-in). Click to view off-season dates.

Cancellation Policy

Free cancellation before 17 June.

About

Poseidon F Motor Yat ;2008 yılında inşa edilmiş olup 2020 yılında revizyonu yapılmıştır. 26 metre uzunluğa ve 6 metre genişliğe sahiptir. Teknemizde 2 adet master kabin ve 2 adet twin kabin bulunmaktadır. Toplamda 4 kabini bulunan motoryatta 8 kişiye kadar yat kiralama hizmeti verilmektedir. Göcek limanına kayıtlı olup, Göcek koylarında misafirlerimize tekne kiralama hizmeti vermektedir. 2*600 Hp kedi ana makinası mevcuttur. 4 profesyonel ekibiyle Göcek koylarında konaklama olarak siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam donanımlı mutfak, açık ve kapalı yemek alanları, dinlenme alanları ve Amerikan bar bulunmaktadır. Tüm misafirlere yetecek kadar güneşlenme minderi, sandalye ve servis seti bulunmaktadır. Mavi Yolculuk misafirlerimize konfor, lüks ve huzur sunan bu yat, maksimum 20 knot deniz mili hıza ulaşıyor. Poseidon F Motoryat 'ında su yapıcı, klima, TV, Wi-fi, jeneratör, paddleboard, kano bulunmaktadır ve mavi yolculuk tatiliniz için her detay düşünülmüştür.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler, Kaptan ve personel hizmetleri, Liman Çıkış masrafları (Transitlog), Çıkıştaki son temizlik ücreti, Kalkış liman bölgesi ve rota dahilindeki yakıt masrafları, Klima olan teknelerde sınırlı klima kullanımı, Nevresim takımları ve birer adet havlu, Tekne suyu kullanımı. Ücretli Hizmetler, Misafirlerin yiyecek, içecek ve gıda malzemeleri, Rota dışı güzergahlarda(Uzak Rotada) yakıt masrafı, Özel liman ve marina yanaşma ücretleri (Talep edilmesi durumunda), Türk suları dışındaki liman ve gümrük ücretleri, Motorlu su sporları araç yakıtı, Mürettebatın bahşişi, Ulaşım ve transfer ücretleri.

get help from lori
Hi, I’m Lori
Ask for a personalised quote.
Number of People?
How many guests will be on board
Number of Guests (including Kids)
1
Routes (1 Alternatives)

Pick the route you are looking to visit and eliminate uncertainties and possible hidden costs. If you would prefer to leave it to later or discuss with host about the route you can select ‘Flexible Route’ below.

Flexible
Inclusive in the price
This is the route option that doesn't follow any custom stops and it is default option for this boat.
Amenities on Board
Entertainment on Board
Outside Speaker, Inside Speaker, TV
Navigation
Bow Thruster, Autopilot
Comfort on Board
Bathing Ladder, Bow Sundeck, Aft Sundeck, Water Purification System, Kitchen Equipment, Air Conditioning, Coffee Machine, Power Generator, Solar Panels
Features
Boat Type: Motor Boat
Brand: Other
Sub Boat type: Other
Year: 2008
Model: UNKNOWN
Boarding Capacity: 8
Year of Refit: 2020
Lenght: 26
Cabin: 4
Beam: 6
Got a question?

Our holiday experts are here seven days a week to help you.

Owner Bekir Alp Yıldız

Joined in Feb 2024
No Review Yet
Listing: 92

Language: English, Türkçe, Indonesian
Location

Fethiye , Muğla , Turkey

Google Maps is loading
Good to know
nightly price
19 Apr - 20 Apr

You don’t get charged before your booking request is accepted.

Prepayment
Price Match Guarantee. We match any competitors rental price for this boat as long as its listed on our platform with guarantied free cancellation.
ID: 16981