Enjoy Life Gulet

Fuel Inclusive
Limited Air Condition Usage
50% Prepayment
Cancellation Policy Strict
Service Type
Crewed Boat
Boat Type
Sailboat
How Many?
12 Person
Language
EN, TR, IND
Measure
24 Meter

Sailboat Hosted Bekir Alp Yıldız

With Skipper

Book this boat with or without a professional captain.

Fuel Excluded

Fuel is exluded in the price and will be handled upon check-out between yourself and the host

Minimum Rental Period & Check-in Dates

Minimum rental period & check-in and check-out time may change depending on the dates. Select a date to see the conditions. This boat is offered for a minimum stay of 1 nights. The boat can also be chartered for full day without overnight stay during off-season or last minute (14 days before check-in). Click to view off-season dates.

Cancellation Policy

Free cancellation before 13 June.

About

Enjoy life gulet ; 2019 yılında tamamlanan ve suya inen,6 kabinli lüks guletimiz Göcek limandan hareketle Göcek koylarında siz mavi tur severlere hizmet vermektedir. Muhteşem koyları ve büyüleyici bakir doğası ile dünyanın en gözde tatil beldelerinden biri olan Fethiye göcek bölgesi son yıllarda popüler bir bölge haline gelmiştir. Lüks Gulet sınıfındaki Enjoy life gulet toplamda 2 adet master kabin ve 4 adet double kabin bulunmaktadır.Her kabinde bulunmakla beraber 6 adet banyo wc bulunur. Toplam 12 kişi konaklama kapasitesine sahip Enjoy life gulet de Temmuz ve Ağustos gibi yüksek sezon dönemi haftalık kiralanmaktadır. Cumartesi 14:00 giriş , bir sonraki Cumartesi 09:30 çıkış yapılır. Tam boy 24 metre ve eni 7 metredir. Teknemizde 1 adet kaptan,1 adet aşçı ve 2 gemici olmak üzere 4 personel bulunmaktadır. Guletimizde Mayıs ve Ekim gibi düşük sezon aylarında ise minimum 3 gece ve üzeri kiralama yapabiliyorsunuz. Enjoy life gulet teknemizde Klima, Tv, wifi, paddle board, kano, su oyuncakları, jeneratör, su yapıcı gibi donanımlar mevcut olup mavi yolculuk tekne tatiliniz için her detay düşünülmüştür. Tekne tatili öncesinde tekne aşçımız size ulaşarak alışveriş listenizi birlikte planlamaktadır. Dilerseniz yiyecek malzemelerinizi kendiniz temin edebilirsiniz, ya da tekne ekibimiz sizin adınıza temin edebilir Sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte muhteşem anılar biriktireceğiniz bir tekne tatili için bize ulaşmanız yeterlidir. Doğru analiz, doğru tekne ve doğru hizmet, misyon an

Fiyata Dahil Olan Hizmetler, Kaptan ve personel hizmetleri, Liman Çıkış masrafları (Transitlog), Çıkıştaki son temizlik ücreti, Kalkış liman bölgesi ve rota dahilindeki yakıt masrafları, Klima olan teknelerde sınırlı klima kullanımı, Nevresim takımları ve birer adet havlu, Tekne suyu kullanımı. Ücretli Hizmetler, Misafirlerin yiyecek, içecek ve gıda malzemeleri, Rota dışı güzergahlarda(Uzak Rotada) yakıt masrafı, Özel liman ve marina yanaşma ücretleri (Talep edilmesi durumunda), Türk suları dışındaki liman ve gümrük ücretleri, Motorlu su sporları araç yakıtı, Mürettebatın bahşişi, Ulaşım ve transfer ücretleri.

get help from lori
Hi, I’m Lori
Ask for a personalised quote.
Number of People?
How many guests will be on board
Number of Guests (including Kids)
1
Routes (1 Alternatives)

Pick the route you are looking to visit and eliminate uncertainties and possible hidden costs. If you would prefer to leave it to later or discuss with host about the route you can select ‘Flexible Route’ below.

Flexible
Inclusive in the price
This is the route option that doesn't follow any custom stops and it is default option for this boat.
Amenities on Board
Entertainment on Board
Outside Speaker, Inside Speaker, TV
Navigation
Bow Thruster, Autopilot
Comfort on Board
Water Purification System, Air Conditioning, Solar Panels
Features
Boat Type: Sailboat
Brand: Other
Sub Boat type: Gulet
Year: 2019
Model: OTHER
Boarding Capacity: 12
Year of Refit: -
Lenght: 24
Cabin: 6
Beam: 7
Got a question?

Our holiday experts are here seven days a week to help you.

Owner Bekir Alp Yıldız

Joined in Feb 2024
No Review Yet
Listing: 92

Language: English, Türkçe, Indonesian
Location

Fethiye , Muğla , Turkey

Google Maps is loading
Good to know
nightly price
15 Apr - 18 Apr

You don’t get charged before your booking request is accepted.

Prepayment
Price Match Guarantee. We match any competitors rental price for this boat as long as its listed on our platform with guarantied free cancellation.
ID: 17001